• Zawieszka sprzedawana jest bez łańcuszka.
• Każdą biżuterię przed wysyłką dokładnie sprawdzamy i bezpiecznie pakujemy.
• Luksusowe pudełka prezentowe są dostępne jako dodatek.
Perły Akoya należą do najbardziej znanych i klasycznych pereł morskich. Choć hodowane są również w innych regionach, najwyższej jakości pochodzą z Japonii – i właśnie takie oferujemy. Cechują się idealnie okrągłym kształtem, wysokim połyskiem i subtelnymi odcieniami. Perła o średnicy 8,5 mm i jakości AAA to gwarancja najwyższego standardu – doskonały połysk, regularna forma i minimalne niedoskonałości powierzchni.
Wisiorek jest dostępny w trzech wariantach: z rodowanego srebra (Ag 925), z białego złota lub na życzenie również z żółtego złota. Każda wersja podkreśla luksusowy charakter perły i pozwala na doskonałe dopasowanie do innych biżuterii z perłami z naszej kolekcji.
Wisiorek jest ręcznie wykonany i dostarczany bez łańcuszka, co umożliwia wybór własnego łańcuszka.
Do każdego wisiorka dołączamy certyfikat autentyczności perły.
| Średnica perły | 7,5–8,5 mm |
|---|---|
| Rodzaj perły | Japońska Akoya |
| Jakość perły | AAA |
| Kolor | Biały |
| Kształt perły | Okrągły |
| Metal szlachetny | Białe złoto 14K (585) |
| Waga złota | 0,14 g |
| Kraj pochodzenia | Hodowane w Japonii, wykonane w Czechach |
Zweryfikowana recenzja od klienta, który zakupił produkt.

Perły Akoya

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii z pereł – porady eksperta
Perły od wieków symbolizują kobiecość, czystość i ponadczasową elegancję. Wybór odpowiedniej biżuterii z pereł nie zawsze jest prosty – każda perła ma swoje pochodzenie, kolor, kształt i połysk. Podpowiadamy, jak rozpoznać prawdziwą jakość pereł, unikać podróbek i dlaczego warto kupować biżuterię perłową u specjalisty.

Często zadawane pytania
Masz pytania dotyczące naszej biżuterii z pereł, zamówień lub pielęgnacji pereł? Większość odpowiedzi znajdziesz u naszej wirtualnej asystentki Pearli, dostępnej w czacie w prawym dolnym rogu strony. Jeśli jednak wolisz zapoznać się ze szczegółami, przygotowaliśmy zestawienie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Ocena jakości pereł
Piękno pereł tkwi w ich jakości. W tym przewodniku wyjaśniamy, według jakich kryteriów ocenia się perły i jakie istnieją poziomy jakości – od podstawowej kategorii aż po rzadkie perły Aurora TEN-NYO, które reprezentują absolutną najwyższą klasę.

Jak dbać o biżuterię z perłami
Czy dbasz o swoją biżuterię z pereł we właściwy sposób? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dbać o perły, aby jak najdłużej wyglądały jak nowe.






