🎁 Pudełko prezentowe do dokupienia lub na życzenie.
Użyte perły to morskie perły Akoya z Japonii, w jakości AAA. Należą do najbardziej cenionych pereł na świecie ze względu na doskonałą kulistość, głęboki połysk i delikatny różowy ton, który pięknie współgra z naturalnym kolorytem skóry.
Wisiorek zdobiony jest perłą Akoya o średnicy 8,5 mm i wykonany z białego złota 14 kt (585/1000). Na życzenie możliwa jest także wersja z oczkiem z żółtego złota. Prosty design eksponuje piękno perły.
Kolczyki wykonane są z białego złota 14 kt i zdobione perłami Akoya w jakości AAA. Zapięcie Continental to klasyka europejskiego jubilerstwa, ceniona za elegancję i bezpieczeństwo – cienki pałąk przewleka się przez dziurkę w uchu i zamyka delikatnym zatrzaśnięciem. Perła zawieszona na uchwycie swobodnie się porusza, dodając biżuterii lekkości. Na życzenie dostępne również w żółtym złocie 585.
Zestaw polecamy łączyć z naszyjnikiem z pereł lub bransoletką z perłami Akoya z naszej kolekcji.
Do każdego zestawu dołączamy certyfikat autentyczności pereł.
| Średnica perły | 7–7,5 mm, 7,5–8,5 mm |
|---|---|
| Rodzaj perły | Japońska Akoya |
| Jakość perły | AAA |
| Kolor | Biały |
| Kształt perły | Okrągły |
| Metal szlachetny | Białe złoto 14K (585) |
| Waga złota | 0,86 g |
| Kraj pochodzenia | Hodowane w Japonii, wykonane w Czechach |

Perły Akoya

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii z pereł – porady eksperta
Perły od wieków symbolizują kobiecość, czystość i ponadczasową elegancję. Wybór odpowiedniej biżuterii z pereł nie zawsze jest prosty – każda perła ma swoje pochodzenie, kolor, kształt i połysk. Podpowiadamy, jak rozpoznać prawdziwą jakość pereł, unikać podróbek i dlaczego warto kupować biżuterię perłową u specjalisty.

Często zadawane pytania
Masz pytania dotyczące naszej biżuterii z pereł, zamówień lub pielęgnacji pereł? Większość odpowiedzi znajdziesz u naszej wirtualnej asystentki Pearli, dostępnej w czacie w prawym dolnym rogu strony. Jeśli jednak wolisz zapoznać się ze szczegółami, przygotowaliśmy zestawienie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Ocena jakości pereł
Piękno pereł tkwi w ich jakości. W tym przewodniku wyjaśniamy, według jakich kryteriów ocenia się perły i jakie istnieją poziomy jakości – od podstawowej kategorii aż po rzadkie perły Aurora TEN-NYO, które reprezentują absolutną najwyższą klasę.

Jak dbać o biżuterię z perłami
Czy dbasz o swoją biżuterię z pereł we właściwy sposób? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dbać o perły, aby jak najdłużej wyglądały jak nowe.







