Kolczyki z pereł Akoya 8 AAA - Kolor: BiałyMetal szlachetny: Białe złoto 14K (585)
✔ Ręczny dobór i kontrola jakości
✔ 14–60 dni na zwrot
✔ Specjalista od pereł od 2013 roku
Subtelne i eleganckie kolczyki z prawdziwymi morskimi perłami Akoya o średnicy 8 mm. Doskonały wybór zarówno na co dzień, jak i na bardziej formalne okazje – idealne dla osób ceniących sobie delikatny, ale luksusowy styl. Więcej
🎁 Pudełko prezentowe do dokupienia lub na życzenie.
Zastosowane perły to japońskie perły Akoya klasy AAA charakteryzują się idealnie okrągłym kształtem, lustrzanym połyskiem i delikatnym różowym odcieniem, który pięknie współgra z naturalnym kolorytem skóry.
Klasyczne zapięcie typu sztyft z delikatnym rowkiem w trzpieniu zapewnia wygodę i bezpieczeństwo noszenia.
Dostępne również w żółtym złocie próby 585 – na zamówienie.
Polecamy w zestawie z naszyjnikiem lub bransoletką z perłami Akoya z naszej kolekcji.
| Średnica perły | 8–8,5 mm |
|---|---|
| Rodzaj perły | Japońska Akoya |
| Jakość perły | AAA |
| Kolor | Biały |
| Kształt perły | Okrągły |
| Metal szlachetny | Białe złoto 14K (585) |
| Waga złota | 0,45 g |
| Kraj pochodzenia | Hodowane w Japonii, wykonane w Czechach |
Zweryfikowana recenzja od klienta, który zakupił produkt.

Perły Akoya

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii z pereł – porady eksperta
Perły od wieków symbolizują kobiecość, czystość i ponadczasową elegancję. Wybór odpowiedniej biżuterii z pereł nie zawsze jest prosty – każda perła ma swoje pochodzenie, kolor, kształt i połysk. Podpowiadamy, jak rozpoznać prawdziwą jakość pereł, unikać podróbek i dlaczego warto kupować biżuterię perłową u specjalisty.

Często zadawane pytania
Masz pytania dotyczące naszej biżuterii z pereł, zamówień lub pielęgnacji pereł? Większość odpowiedzi znajdziesz u naszej wirtualnej asystentki Pearli, dostępnej w czacie w prawym dolnym rogu strony. Jeśli jednak wolisz zapoznać się ze szczegółami, przygotowaliśmy zestawienie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Ocena jakości pereł
Piękno pereł tkwi w ich jakości. W tym przewodniku wyjaśniamy, według jakich kryteriów ocenia się perły i jakie istnieją poziomy jakości – od podstawowej kategorii aż po rzadkie perły Aurora TEN-NYO, które reprezentują absolutną najwyższą klasę.

Jak dbać o biżuterię z perłami
Czy dbasz o swoją biżuterię z pereł we właściwy sposób? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dbać o perły, aby jak najdłużej wyglądały jak nowe.









