🎁 Pudełko prezentowe do dokupienia lub na życzenie.
Wyjątkowy pierścionek z perłą ze srebra próby 925 (Ag 925), ozdobiony perłą Mabe o średnicy ok. 10 mm. Perły Mabe powstają na wewnętrznej stronie muszli, mają półkulisty kształt i płaskie dno, dlatego osadzane są w srebrnej oprawie, gdzie pięknie eksponują swój jedwabisty połysk i głębię koloru.
Perła w jakości AA wyróżnia się naturalnym blaskiem, harmonijnym kształtem i drobnymi niedoskonałościami powierzchni, które potwierdzają jej naturalne pochodzenie. Ręcznie młotkowany wzór i perła Mabe świadczą o mistrzowskim rzemiośle jubilera.
Ten pierścionek z perłą to wyrazisty soliter, który doskonale uzupełni naszą kolekcję biżuterii z perłami oraz srebrnych kolczyków z perłami.
Do każdego wyrobu dołączamy certyfikat autentyczności pereł.
| Średnica perły | 10 mm |
|---|---|
| Rodzaj perły | Mabe |
| Jakość perły | AA |
| Kolor | Biały |
| Kształt perły | Button |
| Metal szlachetny | Srebro sterlingowe (925) |
| Szerokość | 12 mm |
| Długość | 2,6 cm |
| Kraj pochodzenia | Indonezja |
| Waga biżuterii | 3,5 g |
| Grupa wiekowa | Adult |
| Płeć | Damskie |

Jak ustalić rozmiar pierścionka
Jak zmierzyć rozmiar pierścionka w domu. Tabela najczęściej używanych rozmiarów oraz ich przeliczenie na średnicę pierścionka i inne oznaczenia rozmiarów na świecie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii z pereł – porady eksperta
Perły od wieków symbolizują kobiecość, czystość i ponadczasową elegancję. Wybór odpowiedniej biżuterii z pereł nie zawsze jest prosty – każda perła ma swoje pochodzenie, kolor, kształt i połysk. Podpowiadamy, jak rozpoznać prawdziwą jakość pereł, unikać podróbek i dlaczego warto kupować biżuterię perłową u specjalisty.

Często zadawane pytania
Masz pytania dotyczące naszej biżuterii z pereł, zamówień lub pielęgnacji pereł? Większość odpowiedzi znajdziesz u naszej wirtualnej asystentki Pearli, dostępnej w czacie w prawym dolnym rogu strony. Jeśli jednak wolisz zapoznać się ze szczegółami, przygotowaliśmy zestawienie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Ocena jakości pereł
Piękno pereł tkwi w ich jakości. W tym przewodniku wyjaśniamy, według jakich kryteriów ocenia się perły i jakie istnieją poziomy jakości – od podstawowej kategorii aż po rzadkie perły Aurora TEN-NYO, które reprezentują absolutną najwyższą klasę.

Jak dbać o biżuterię z perłami
Czy dbasz o swoją biżuterię z pereł we właściwy sposób? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dbać o perły, aby jak najdłużej wyglądały jak nowe.



















