Perły klasy AAA+ podkreślają jej szlachetny charakter i pięknie komponują się z inną biżuterią z perłami. Więcej
🎁 Pudełko prezentowe do dokupienia lub na życzenie.
Bransoletka z perłami Akoya 7 AAA+ powstaje z wyselekcjonowanych pereł Akoya, jednych z najbardziej cenionych perły morskie. Ich intensywny połysk i idealnie okrągły kształt nadają tej bransoletce z perłami luksusowy wygląd.
Każda perła jest nawlekana techniką supełkowania, która chroni powierzchnię i zwiększa trwałość bransoletki. Wykonujemy ją ręcznie w naszej pracowni, na wyjątkowo wytrzymałych niemieckich niciach high-performance.
Zapięcie wykonane jest ze złota białego 14K (585) z zabezpieczeniem.
Perły AAA+ wyróżniają się niezwykłym blaskiem, doskonałą kulistością i minimalnymi niedoskonałościami.
Odkryj biżuterię, która idealnie uzupełni ten model – w naszej kolekcji biżuterii z perłami.
Do każdego produktu dołączamy certyfikat autentyczności pereł.
Na życzenie dostępny jest niezależny certyfikat Polskiego Laboratorium Gemmologicznego (usługa płatna).
| Średnica perły | 7–7,5 mm |
|---|---|
| Rodzaj perły | Japońska Akoya |
| Jakość perły | AAA+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt perły | Okrągły |
| Metal szlachetny | Białe złoto 14K (585) |
| Długość bransoletki | 19 cm |
| Waga złota | 0,5 g |
| Kraj pochodzenia | Hodowane w Japonii, wykonane w Czechach |

Perły Akoya

Jak sprawdzić rozmiar bransoletki
Tutaj dowiesz się, jak prawidłowo obliczyć obwód ręki do wewnętrznej średnicy bransoletki. Prosta matematyka z podstawówki, o której większość z nas zapomniała.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii z pereł – porady eksperta
Perły od wieków symbolizują kobiecość, czystość i ponadczasową elegancję. Wybór odpowiedniej biżuterii z pereł nie zawsze jest prosty – każda perła ma swoje pochodzenie, kolor, kształt i połysk. Podpowiadamy, jak rozpoznać prawdziwą jakość pereł, unikać podróbek i dlaczego warto kupować biżuterię perłową u specjalisty.

Często zadawane pytania
Masz pytania dotyczące naszej biżuterii z pereł, zamówień lub pielęgnacji pereł? Większość odpowiedzi znajdziesz u naszej wirtualnej asystentki Pearli, dostępnej w czacie w prawym dolnym rogu strony. Jeśli jednak wolisz zapoznać się ze szczegółami, przygotowaliśmy zestawienie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Ocena jakości pereł
Piękno pereł tkwi w ich jakości. W tym przewodniku wyjaśniamy, według jakich kryteriów ocenia się perły i jakie istnieją poziomy jakości – od podstawowej kategorii aż po rzadkie perły Aurora TEN-NYO, które reprezentują absolutną najwyższą klasę.

Jak dbać o biżuterię z perłami
Czy dbasz o swoją biżuterię z pereł we właściwy sposób? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dbać o perły, aby jak najdłużej wyglądały jak nowe.















