Witamy na naszej stronie internetowej!

Jesteśmy profesjonalistami i specjalistami od prawdziwych pereł i biżuterii z pereł od 2013 r. Możesz kupić biżuterię od nas online lub w naszym sklepie stacjonarnym w Pradze. Skonsultuj się z nami w sprawie wyboru odpowiedniej biżuterii, a my dostarczymy Ci taką, której obecnie nie oferujemy online. Nie jesteśmy sprzedawcą masowo produkowanej biżuterii z pereł. U nas kupujesz indywidualność, jakość, ręczne wykonanie i bardzo osobiste podejście do wymagań dotyczących biżuterii. Nasza biżuteria jest noszona przez kobiety i mężczyzn w całej Europie i cieszy dziesiątki tysięcy klientów. Zostań jednym z nich.

Nasza historia

Nasza pasja do pięknej biżuterii i wysokiej jakości ręcznie robionej pracy doprowadziła nas do odwiedzenia wielu farm pereł i najlepszych jubilerów podczas naszych podróży po Azji. Zdecydowaliśmy się oferować wyłącznie prawdziwe perły hodowlane, zarówno słodkowodne, jak i słonowodne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży staliśmy się jednym z wiodących sprzedawców pereł w Europie. 

Nasza oferta

Nasza biżuteria jest produkowana w Czechach z pereł importowanych głównie z Japonii, Indonezji, Chin i Polinezji Francuskiej. Część naszej zaprojektowanej, ręcznie zdobionej biżuterii jest wykonywana przez naszych jubilerów bezpośrednio w Azji. Jest to głównie srebrna, młotkowana i w inny sposób zdobiona biżuteria z perłami. Nie sprzedajemy biżuterii produkowanej masowo i nawet najtańsza biżuteria jest wybierana, łączona i montowana ręcznie.

Każda biżuteria od nas jest unikalna i dostarczymy Ci certyfikat autentyczności.

Biżuteria, którą można u nas kupić lub zamówić: Perłowe naszyjniki, bransoletki, kolczyki, pierścionki, wisiorki, komplety i zestawy oraz rzadkie i ekskluzywne perły.

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i znajdziemy dla niego odpowiednią biżuterię. Chętnie doradzimy przy wyborze biżuterii i uwzględnimy wszelkie indywidualne wymagania. Możemy dostarczyć lub indywidualnie sprowadzić każdą biżuterię z pereł, nawet w najbardziej ekskluzywnej jakości, którą niewielu posiada w magazynie. Nie wahaj się zapytać nawet o biżuterię, której nie znajdziesz w naszej ofercie online. 

  • Przejrzyj naszą ofertę online i kup w naszym sklepie internetowym www.bukajewelry.pl. Dostarczamy naprawdę szybko.
  • Odwiedź nasz sklep w Pradze, gdzie możesz zobaczyć i wypróbować naszą biżuterię. Godziny otwarcia sklepu.
  • Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej biżuterii, zarówno osobiście, jak i przez telefon. Jest to szczególnie doceniane przez mężczyzn.
  • Mamy dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Sprawdź ich opinie na naszej stronie internetowej.

Jeśli jesteś zainteresowany biżuterią z pereł, przyjdź do nas, a ja z przyjemnością pomogę Ci w wyborze.

Pavla Jarmarová - właściciel

Dziękujemy za wybranie nas!

Rabat 40 PLN na pierwszy zakup | Sklep internetowy | Skontaktuj się z nami