Kupujemy i produkujemy tylko u sprawdzonych dostawców i producentów, których kontrolujemy. Każdy nowy typ naszej biżuterii poddajemy kontroli i certyfikacji. Z każdym zakupem u nas otrzymacie Państwo perłowy certyfikat.

Certyfikacja jakości pereł

V našem eshopu prodáváme pouze prověřené zboží, které máme od nákupu prvotních surovin až po distribuci pod kontrolou.

Certifikát ČGL 

Certyfikat ČGL

Dla każdej nowo wymienionej biżuterii mamy certyfikat sporządzony przez Czeskie Laboratorium Gemmologiczne w Ostrawie, to samo robimy dla biżuterii importowanej losowo. Nie wystawiamy tych certyfikatów na każdą sprzedawaną biżuterię, głównie dlatego, że taki certyfikat czyniłby biżuterię niewspółmiernie drogą. (Jeśli jednak chciałbyś mieć certyfikat CGL, możesz go u nas zamówić).

Certyfikaty Czeskiego Laboratorium Gemmologicznego wydawane są w dwóch wersjach: dużej (patrz naszyjnik i bransoletka) i małej (patrz pierścionek i kolczyki). Wydanie certyfikatu CGL jest płatne, prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania tym certyfikatem.    

01-certifikat-buka-maly.jpg

Certyfikat Buka Jewelry

Ponieważ jesteśmy pewni jakości sprzedawanych przez nas towarów dzięki opisanym powyżej kontrolom i metodom, do każdej sprzedawanej przez nas biżuterii dostarczamy własny certyfikat Buka Jewelry.

Jednocześnie certyfikat zawiera również instrukcję, jak dbać o biżuterię. Do każdego zakupu wysyłamy certyfikat Buka Jewelry, który potwierdza autentyczność i jakość użytych na nim pereł i metalu.

Certyfikat ten dostarczamy z każdym egzemplarzem biżuterii perłowej.

perlovy-nahrdelnik-akoya-hanadama.jpg

Certyfikat Pearl Science Laboratory Tokio Japonia

Japoński certyfikat określający jakość perły, zawierający pomiary grubości perły, efektu aurora i innych parametrów.  

Ten certyfikat jest dostarczany z niektórymi perłami Akoya. Chodzi przede wszystkim o najwyższą jakość japońskich pereł Akoya: Aurora HANADAMA